KRJ - kouluratsastuskilpailut 26.06.2019
Yleistä Päivämäärä 26.06.2019 Viimeinen ilmoittautuminen 20.06.2019 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Chowter Sporthorses Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset 30 ratsukkoa/luokka 3 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua kahteen eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille |
Osallistuminen Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla krj103-112 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. Grand Prix 2. Grand Prix |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1
1. Jaana K. (VRL-03669) - Twerk It Like Miley VH16-031-0757
2. Minni (VRL-10337) - Heart and Dagger STC
3. sonya (VRL-09386) - FBL London Lady
4. Kida (VRL-08368) - Chisinau Clover VH19-012-0103
5. Jaana K. (VRL-03669) - Boniface Bell
6. Liia (VRL-11284) - Heidseck Manalula VH19-011-0075
7. Amy (VRL-10961) - Everholt Nemesis VH18-012-0106
8. Amy (VRL-10961) - Everholt Wearest VH18-048-0013
9. Viixi (VRL-13923) - Unitygray CW VH19-011-0111
10. Viixi (VRL-13923) - Limited Clarets CW VH19-011-0114
11. Milma (VRL-14149) - Whangdoodle! VH19-031-0177
12. Frida (VRL-05826) - Emperor Prophecy
13. sonya (VRL-09386) - Rosemary v. Helmwald VH19-011-0103
14. maura (VRL-04116) – Wannabeat Werth
15. Minni (VRL-10337) - Dejavu Kern
16. Milma (VRL-14149) - Archaeopteryx
17. Nikki (VRL-14085) - Unruhe v.d. Sieger VH18-013-0100
18. maura (VRL-04116) – Grandgester
19. Liia (VRL-11284) - Kruunun Nosferatu VH19-011-0077
20. Jaana K. (VRL-03669) - Strasbourg Héloïse
21. maura (VRL-04116) – Land Ahoy
22. sonya (VRL-09386) - Afternoon Gold Vegas VH19-021-0028
23. Nikki (VRL-14085) - Carass Dragonfly VH19-012-0092
24. Milma (VRL-14149) - Diva D'Amour vd Halor
25. Liia (VRL-11284) - Chacon d'Lion VH19-044-0023
26. Amy (VRL-10961) - Cassandra VH18-012-0110
27. Frida (VRL-05826) - Everholt Demonarch
28. Frida (VRL-05826) - Draconia Dancer
29. Viixi (VRL-13923) - Thrill Gedicht CW VH19-031-0149
30. Minni (VRL-10337) - Em's Cornelius
Luokka 2
1. Jaana K. (VRL-03669) - Boniface Bell
2. Frida (VRL-05826) - Everholt Demonarch
3. Nikki (VRL-14085) - Unruhe v.d. Sieger VH18-013-0100
4. Jaana K. (VRL-03669) - You Know Nothing Bell
5. Frida (VRL-05826) - Emperor Prophecy
6. maura (VRL-04116) – Grandgester
7. Frida (VRL-05826) - Draconia Dancer
8. maura (VRL-04116) – Land Ahoy
9. Viixi (VRL-13923) - Limited Clarets CW VH19-011-0114
10. Viixi (VRL-13923) - Iredescent F VH19-031-0147
11. Amy (VRL-10961) - Everholt Wearest VH18-048-0013
12. maura (VRL-04116) – Wannabeat Werth
13. Liia (VRL-11284) - Kruunun Nosferatu VH19-011-0077
14. Amy (VRL-10961) - Cassandra VH18-012-0110
15. Milma (VRL-14149) - Diva D'Amour vd Halor
16. sonya (VRL-09386) - Afternoon Gold Vegas VH19-021-0028
17. Jaana K. (VRL-03669) - Hamadryad Bell
18. Milma (VRL-14149) - Archaeopteryx
19. Amy (VRL-10961) - Everholt Nemesis VH18-012-0106
20. Nikki (VRL-14085) - Carass Dragonfly VH19-012-0092
21. Milma (VRL-14149) - Whangdoodle! VH19-031-0177
22. Minni (VRL-10337) - Em's Cornelius
23. sonya (VRL-09386) - FBL London Lady
24. Minni (VRL-10337) - Dejavu Kern
25. Viixi (VRL-13923) - A.D. Vincent VH19-031-0107
26. Liia (VRL-11284) - Heidseck Manalula VH19-011-0075
27. Liia (VRL-11284) - Chacon d'Lion VH19-044-0023
28. Kida (VRL-08368) - Chisinau Clover VH19-012-0103
29. sonya (VRL-09386) - Rosemary v. Helmwald VH19-011-0103
30. Minni (VRL-10337) - Heart and Dagger STC