KRJ - kouluratsastuskilpailut 30.06.2019
Yleistä Päivämäärä 30.06.2019 Viimeinen ilmoittautuminen 20.06.2019 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Chowter Sporthorses Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset 30 ratsukkoa/luokka 3 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua kahteen eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille |
Osallistuminen Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla krj103-112 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. Grand Prix 2. Grand Prix |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1
1. Nikki (VRL-14085) - Carass Dragonfly VH19-012-0092
2. Minni (VRL-10337) - Heart and Dagger STC
3. Nikki (VRL-14085) - Unruhe v.d. Sieger VH18-013-0100
4. Liia (VRL-11284) - Chacon d'Lion VH19-044-0023
5. Frida (VRL-05826) - Draconia Dancer
6. Liia (VRL-11284) - Kruunun Nosferatu VH19-011-0077
7. Viixi (VRL-13923) - Thrill Gedicht CW VH19-031-0149
8. Milma (VRL-14149) - Archaeopteryx
9. Minni (VRL-10337) - Em's Cornelius
10. sonya (VRL-09386) - Rosemary v. Helmwald VH19-011-0103
11. Viixi (VRL-13923) - Limited Clarets CW VH19-011-0114
12. sonya (VRL-09386) - Afternoon Gold Vegas VH19-021-0028
13. Frida (VRL-05826) - Everholt Demonarch
14. Viixi (VRL-13923) - Unitygray CW VH19-011-0111
15. Jaana K. (VRL-03669) - Twerk It Like Miley VH16-031-0757
16. Amy (VRL-10961) - Cassandra VH18-012-0110
17. Milma (VRL-14149) - Whangdoodle! VH19-031-0177
18. Jaana K. (VRL-03669) - Strasbourg Héloïse
19. Kida (VRL-08368) - Chisinau Clover VH19-012-0103
20. Milma (VRL-14149) - Diva D'Amour vd Halor
21. Minni (VRL-10337) - Dejavu Kern
22. maura (VRL-04116) – Land Ahoy
23. sonya (VRL-09386) - FBL London Lady
24. Amy (VRL-10961) - Everholt Nemesis VH18-012-0106
25. maura (VRL-04116) – Grandgester
26. Jaana K. (VRL-03669) - Boniface Bell
27. Liia (VRL-11284) - Heidseck Manalula VH19-011-0075
28. Amy (VRL-10961) - Everholt Wearest VH18-048-0013
29. Frida (VRL-05826) - Emperor Prophecy
30. maura (VRL-04116) – Wannabeat Werth
Luokka 2
1. maura (VRL-04116) – Grandgester
2. sonya (VRL-09386) - Rosemary v. Helmwald VH19-011-0103
3. Amy (VRL-10961) - Cassandra VH18-012-0110
4. maura (VRL-04116) – Wannabeat Werth
5. Nikki (VRL-14085) - Carass Dragonfly VH19-012-0092
6. Minni (VRL-10337) - Heart and Dagger STC
7. Liia (VRL-11284) - Heidseck Manalula VH19-011-0075
8. Frida (VRL-05826) - Emperor Prophecy
9. Nikki (VRL-14085) - Unruhe v.d. Sieger VH18-013-0100
10. Frida (VRL-05826) - Draconia Dancer
11. Liia (VRL-11284) - Chacon d'Lion VH19-044-0023
12. Viixi (VRL-13923) - A.D. Vincent VH19-031-0107
13. Frida (VRL-05826) - Everholt Demonarch
14. Milma (VRL-14149) - Whangdoodle! VH19-031-0177
15. sonya (VRL-09386) - FBL London Lady
16. Minni (VRL-10337) - Em's Cornelius
17. Jaana K. (VRL-03669) - Hamadryad Bell
18. Amy (VRL-10961) - Everholt Wearest VH18-048-0013
19. Milma (VRL-14149) - Diva D'Amour vd Halor
20. Jaana K. (VRL-03669) - Boniface Bell
21. sonya (VRL-09386) - Afternoon Gold Vegas VH19-021-0028
22. Amy (VRL-10961) - Everholt Nemesis VH18-012-0106
23. Kida (VRL-08368) - Chisinau Clover VH19-012-0103
24. Liia (VRL-11284) - Kruunun Nosferatu VH19-011-0077
25. Milma (VRL-14149) - Archaeopteryx
26. Viixi (VRL-13923) - Iredescent F VH19-031-0147
27. Jaana K. (VRL-03669) - You Know Nothing Bell
28. maura (VRL-04116) – Land Ahoy
29. Viixi (VRL-13923) - Limited Clarets CW VH19-011-0114
30. Minni (VRL-10337) - Dejavu Kern