KRJ - kouluratsastuskilpailut 21.04.2019
Yleistä Päivämäärä 21.04.2019 Viimeinen ilmoittautuminen 20.04.2019 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Chowter Sporthorses Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset 30 ratsukkoa/luokka 3 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua kahteen eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille |
Osallistuminen Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla krj16-22 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. Grand Prix 2. Grand Prix |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1
1. Viixi (VRL-13923) - Ulysses CW VH19-011-0019
2. maura (VRL-04116) - Fern Fancier
3. maura (VRL-04116) - Heidseck Naive
4. Minni (VRL-10337) - Dejavu Kern
5. birdie (VRL-14733) - Typhoon du Boux VH18-121-0105
6. Frida (VRL-05826) - Draconia Dancer
7. Minni (VRL-10337) - Em's Cornelius
8. Jannica (VRL-04799) - Redemption Thrill VH18-031-0197
9. Jannica (VRL-04799) - Oldfinion Tedrick VH16-013-0158
10. meera (VRL-14752) - Olive d'Lion VH19-044-0013
11. birdie (VRL-14733) - Millenium Fern VH18-141-0008
12. Amy (VRL-10961) - Bonfire Rescha VH18-012-0014
13. meera (VRL-14752) - Bloody Brew TW VH19-031-0005
14. sonya (VRL-09386) - Elusive
15. Hege (VRL-13541) - Predator
16. Viixi (VRL-13923) - Timber CW VH19-011-0014
17. Minni (VRL-10337) - Heart and Dagger STC
18. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066
19. Amy (VRL-10961) - Castaway HMS VH17-012-0500
20. Jannica (VRL-04799) - Viverta VH16-229-0011
21. Frida (VRL-05826) - Everholt Demonarch
22. Viixi (VRL-13923) - Say-so Scribbles VH19-021-0016
23. meera (VRL-14752) - Solidago Bowmore VH19-031-0011
24. sonya (VRL-09386) - Carlisle v. Helmwald VH19-011-0042
25. Frida (VRL-05826) - Emperor Prophecy
26. birdie (VRL-14733) - Luminosity
27. maura (VRL-04116) - Cartier v. Helmwald
28. Hege (VRL-13541) - Aristotelé
29. sonya (VRL-09386) - Helmwald Warrior VH19-011-0048
30. Amy (VRL-10961) - le Rêve Kilburn VH18-012-0013
Luokka 2
1. Viixi (VRL-13923) - Selina v.d. Romilly VH19-011-0013
2. maura (VRL-04116) - Heidseck Naive
3. Frida (VRL-05826) - Emperor Prophecy
4. birdie (VRL-14733) - Luminosity
5. Frida (VRL-05826) - Everholt Demonarch
6. meera (VRL-14752) - Mahogany des Îles VH19-048-0005
7. Amy (VRL-10961) - Castaway HMS VH17-012-0500
8. Jannica (VRL-04799) - Viverta VH16-229-0011
9. birdie (VRL-14733) - Millenium Fern VH18-141-0008
10. Amy (VRL-10961) - le Rêve Kilburn VH18-012-0013
11. meera (VRL-14752) - Cressandra vd Halor VH19-012-0034
12. Minni (VRL-10337) - Em's Cornelius
13. meera (VRL-14752) - She Is My Sin F VH19-031-0095
14. birdie (VRL-14733) - Typhoon du Boux VH18-121-0105
15. maura (VRL-04116) - Fern Fancier
16. sonya (VRL-09386) - Helmwald Warrior VH19-011-0048
17. Jannica (VRL-04799) - Redemption Thrill VH18-031-0197
18. sonya (VRL-09386) - Elusive
19. Hege (VRL-13541) - Predator
20. Jannica (VRL-04799) - Oldfinion Tedrick VH16-013-0158
21. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066
22. Minni (VRL-10337) - Dejavu Kern
23. Hege (VRL-13541) - Aristotelé
24. Amy (VRL-10961) - Bonfire Rescha VH18-012-0014
25. sonya (VRL-09386) - Carlisle v. Helmwald VH19-011-0042
26. Minni (VRL-10337) - Heart and Dagger STC
27. maura (VRL-04116) - Cartier v. Helmwald
28. Frida (VRL-05826) - Draconia Dancer
29. Viixi (VRL-13923) - A.D. Vincent VH19-031-0107
30. Viixi (VRL-13923) - Say-so Scribbles VH19-021-0016