KRJ - kouluratsastuskilpailut 25.04.2019
Yleistä Päivämäärä 25.04.2019 Viimeinen ilmoittautuminen 20.04.2019 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Chowter Sporthorses Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset 30 ratsukkoa/luokka 3 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua kahteen eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille |
Osallistuminen Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla krj16-22 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. Grand Prix 2. Grand Prix |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1
1. Viixi (VRL-13923) - Ulysses CW VH19-011-0019
2. meera (VRL-14752) - Solidago Bowmore VH19-031-0011
3. Jannica (VRL-04799) - Oldfinion Tedrick VH16-013-0158
4. Minni (VRL-10337) - Dejavu Kern
5. Jannica (VRL-04799) - Redemption Thrill VH18-031-0197
6. Viixi (VRL-13923) - Timber CW VH19-011-0014
7. Hege (VRL-13541) - Aristotelé
8. birdie (VRL-14733) - Millenium Fern VH18-141-0008
9. Viixi (VRL-13923) - Say-so Scribbles VH19-021-0016
10. birdie (VRL-14733) - Luminosity
11. Amy (VRL-10961) - Bonfire Rescha VH18-012-0014
12. Minni (VRL-10337) - Em's Cornelius
13. maura (VRL-04116) - Heidseck Naive
14. Minni (VRL-10337) - Heart and Dagger STC
15. Jannica (VRL-04799) - Viverta VH16-229-0011
16. Frida (VRL-05826) - Everholt Demonarch
17. maura (VRL-04116) - Fern Fancier
18. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066
19. Amy (VRL-10961) - le Rêve Kilburn VH18-012-0013
20. Frida (VRL-05826) - Draconia Dancer
21. sonya (VRL-09386) - Elusive
22. birdie (VRL-14733) - Typhoon du Boux VH18-121-0105
23. Frida (VRL-05826) - Emperor Prophecy
24. Hege (VRL-13541) - Predator
25. meera (VRL-14752) - Olive d'Lion VH19-044-0013
26. Amy (VRL-10961) - Castaway HMS VH17-012-0500
27. sonya (VRL-09386) - Carlisle v. Helmwald VH19-011-0042
28. meera (VRL-14752) - Bloody Brew TW VH19-031-0005
29. sonya (VRL-09386) - Helmwald Warrior VH19-011-0048
30. maura (VRL-04116) - Cartier v. Helmwald
Luokka 2
1. Minni (VRL-10337) - Em's Cornelius
2. sonya (VRL-09386) - Carlisle v. Helmwald VH19-011-0042
3. Jannica (VRL-04799) - Oldfinion Tedrick VH16-013-0158
4. maura (VRL-04116) - Cartier v. Helmwald
5. Amy (VRL-10961) - Castaway HMS VH17-012-0500
6. Frida (VRL-05826) - Emperor Prophecy
7. Hege (VRL-13541) - Predator
8. Amy (VRL-10961) - le Rêve Kilburn VH18-012-0013
9. Minni (VRL-10337) - Heart and Dagger STC
10. Frida (VRL-05826) - Draconia Dancer
11. birdie (VRL-14733) - Typhoon du Boux VH18-121-0105
12. Amy (VRL-10961) - Bonfire Rescha VH18-012-0014
13. meera (VRL-14752) - She Is My Sin F VH19-031-0095
14. maura (VRL-04116) - Heidseck Naive
15. Viixi (VRL-13923) - Selina v.d. Romilly VH19-011-0013
16. Viixi (VRL-13923) - A.D. Vincent VH19-031-0107
17. meera (VRL-14752) - Cressandra vd Halor VH19-012-0034
18. meera (VRL-14752) - Mahogany des Îles VH19-048-0005
19. sonya (VRL-09386) - Helmwald Warrior VH19-011-0048
20. birdie (VRL-14733) - Millenium Fern VH18-141-0008
21. Minni (VRL-10337) - Dejavu Kern
22. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066
23. birdie (VRL-14733) - Luminosity
24. sonya (VRL-09386) - Elusive
25. Frida (VRL-05826) - Everholt Demonarch
26. maura (VRL-04116) - Fern Fancier
27. Jannica (VRL-04799) - Redemption Thrill VH18-031-0197
28. Viixi (VRL-13923) - Say-so Scribbles VH19-021-0016
29. Jannica (VRL-04799) - Viverta VH16-229-0011
30. Hege (VRL-13541) - Aristotelé