KRJ - kouluratsastuskilpailut 23.04.2019
Yleistä Päivämäärä 23.04.2019 Viimeinen ilmoittautuminen 19.04.2019 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Chowter Sporthorses Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset 30 ratsukkoa/luokka 3 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua kahteen eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille |
Osallistuminen Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla krj23-32 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. Grand Prix 2. Grand Prix |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1
1. meera (VRL-14752) - Bloody Brew TW VH19-031-0005
2. maura (VRL-04116) - Fern Fancier
3. sonya (VRL-09386) - Carlisle v. Helmwald VH19-011-0042
4. sonya (VRL-09386) - Elusive
5. Viixi (VRL-13923) - Say-so Scribbles VH19-021-0016
6. maura (VRL-04116) - Cartier v. Helmwald
7. Hege (VRL-13541) - Aristotelé
8. Frida (VRL-05826) - Pointless Poison Wolf
9. Amy (VRL-10961) - Beat It HMS VH17-012-0323
10. Viixi (VRL-13923) - Timber CW VH19-011-0014
11. leah (VRL-11523) - Granite du Milly VH18-121-0029
12. Frida (VRL-05826) - Leclerc Solidago
13. leah (VRL-11523) - Encadré des Îles VH18-121-0034
14. Hege (VRL-13541) - Predator
15. Viixi (VRL-13923) - Ulysses CW VH19-011-0019
16. Minni (VRL-10337) - Em's Cornelius
17. Amy (VRL-10961) - Cleone HMS VH17-012-0328
18. Minni (VRL-10337) - Dejavu Kern
19. leah (VRL-11523) - Cerenis VH18-044-0079
20. Hege (VRL-13541) - King Nefertiti
21. Gilda (VRL-14588) - Purpose
22. Gilda (VRL-14588) - Last Change
23. meera (VRL-14752) - Olive d'Lion VH19-044-0013
24. meera (VRL-14752) - Solidago Bowmore VH19-031-0011
25. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066
26. Minni (VRL-10337) - Heart and Dagger STC
27. Frida (VRL-05826) - Gemstone v.d. Romilly
28. maura (VRL-04116) - Heidseck Naive
29. sonya (VRL-09386) - 4th Dimension v. Helmwald VH19-011-0045
30. Amy (VRL-10961) - Castaway HMS VH17-012-0500
Luokka 2
1. leah (VRL-11523) - Encadré des Îles VH18-121-0034
2. Minni (VRL-10337) - Heart and Dagger STC
3. maura (VRL-04116) - Fern Fancier
4. leah (VRL-11523) - Cerenis VH18-044-0079
5. Amy (VRL-10961) - Castaway HMS VH17-012-0500
6. Frida (VRL-05826) - Leclerc Solidago
7. Gilda (VRL-14588) - Purpose
8. Viixi (VRL-13923) - Selina v.d. Romilly VH19-011-0013
9. maura (VRL-04116) - Cartier v. Helmwald
10. leah (VRL-11523) - Granite du Milly VH18-121-0029
11. sonya (VRL-09386) - Elusive
12. Gilda (VRL-14588) - Last Change
13. Amy (VRL-10961) - Beat It HMS VH17-012-0323
14. sonya (VRL-09386) - 4th Dimension v. Helmwald VH19-011-0045
15. meera (VRL-14752) - Mahogany des Îles VH19-048-0005
16. Hege (VRL-13541) - Predator
17. Hege (VRL-13541) - Aristotelé
18. Hege (VRL-13541) - King Nefertiti
19. Frida (VRL-05826) - Pointless Poison Wolf
20. Minni (VRL-10337) - Em's Cornelius
21. sonya (VRL-09386) - Carlisle v. Helmwald VH19-011-0042
22. meera (VRL-14752) - Cressandra vd Halor VH19-012-0034
23. maura (VRL-04116) - Heidseck Naive
24. meera (VRL-14752) - She Is My Sin F VH19-031-0095
25. Frida (VRL-05826) - Gemstone v.d. Romilly
26. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066
27. Viixi (VRL-13923) - Iredescent F VH19-031-0147
28. Viixi (VRL-13923) - Carbine CW VH19-013-0006
29. Minni (VRL-10337) - Dejavu Kern
30. Amy (VRL-10961) - Cleone HMS VH17-012-0328