KRJ - kouluratsastuskilpailut 25.04.2019
Yleistä Päivämäärä 25.04.2019 Viimeinen ilmoittautuminen 19.04.2019 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Chowter Sporthorses Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset 30 ratsukkoa/luokka 3 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua kahteen eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille |
Osallistuminen Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla krj23-32 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. Grand Prix 2. Grand Prix |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1
1. Amy (VRL-10961) - Cleone HMS VH17-012-0328
2. Viixi (VRL-13923) - Say-so Scribbles VH19-021-0016
3. Viixi (VRL-13923) - Timber CW VH19-011-0014
4. Viixi (VRL-13923) - Ulysses CW VH19-011-0019
5. meera (VRL-14752) - Bloody Brew TW VH19-031-0005
6. Minni (VRL-10337) - Heart and Dagger STC
7. Amy (VRL-10961) - Castaway HMS VH17-012-0500
8. leah (VRL-11523) - Cerenis VH18-044-0079
9. sonya (VRL-09386) - Elusive
10. Frida (VRL-05826) - Leclerc Solidago
11. Minni (VRL-10337) - Em's Cornelius
12. leah (VRL-11523) - Encadré des Îles VH18-121-0034
13. meera (VRL-14752) - Olive d'Lion VH19-044-0013
14. Gilda (VRL-14588) - Last Change
15. maura (VRL-04116) - Fern Fancier
16. Gilda (VRL-14588) - Purpose
17. Hege (VRL-13541) - Predator
18. sonya (VRL-09386) - 4th Dimension v. Helmwald VH19-011-0045
19. sonya (VRL-09386) - Carlisle v. Helmwald VH19-011-0042
20. Minni (VRL-10337) - Dejavu Kern
21. Hege (VRL-13541) - King Nefertiti
22. Frida (VRL-05826) - Gemstone v.d. Romilly
23. maura (VRL-04116) - Cartier v. Helmwald
24. Frida (VRL-05826) - Pointless Poison Wolf
25. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066
26. maura (VRL-04116) - Heidseck Naive
27. meera (VRL-14752) - Solidago Bowmore VH19-031-0011
28. Amy (VRL-10961) - Beat It HMS VH17-012-0323
29. leah (VRL-11523) - Granite du Milly VH18-121-0029
30. Hege (VRL-13541) - Aristotelé
Luokka 2
1. maura (VRL-04116) - Heidseck Naive
2. meera (VRL-14752) - Mahogany des Îles VH19-048-0005
3. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066
4. Viixi (VRL-13923) - Iredescent F VH19-031-0147
5. maura (VRL-04116) - Cartier v. Helmwald
6. Viixi (VRL-13923) - Selina v.d. Romilly VH19-011-0013
7. Minni (VRL-10337) - Heart and Dagger STC
8. Frida (VRL-05826) - Gemstone v.d. Romilly
9. Frida (VRL-05826) - Leclerc Solidago
10. meera (VRL-14752) - Cressandra vd Halor VH19-012-0034
11. leah (VRL-11523) - Granite du Milly VH18-121-0029
12. Gilda (VRL-14588) - Last Change
13. leah (VRL-11523) - Encadré des Îles VH18-121-0034
14. Frida (VRL-05826) - Pointless Poison Wolf
15. Amy (VRL-10961) - Beat It HMS VH17-012-0323
16. Hege (VRL-13541) - Predator
17. Viixi (VRL-13923) - Carbine CW VH19-013-0006
18. meera (VRL-14752) - She Is My Sin F VH19-031-0095
19. maura (VRL-04116) - Fern Fancier
20. Hege (VRL-13541) - Aristotelé
21. sonya (VRL-09386) - 4th Dimension v. Helmwald VH19-011-0045
22. sonya (VRL-09386) - Carlisle v. Helmwald VH19-011-0042
23. Hege (VRL-13541) - King Nefertiti
24. Amy (VRL-10961) - Cleone HMS VH17-012-0328
25. Amy (VRL-10961) - Castaway HMS VH17-012-0500
26. Minni (VRL-10337) - Dejavu Kern
27. Minni (VRL-10337) - Em's Cornelius
28. Gilda (VRL-14588) - Purpose
29. sonya (VRL-09386) - Elusive
30. leah (VRL-11523) - Cerenis VH18-044-0079