KRJ - kouluratsastuskilpailut 27.04.2019
Yleistä Päivämäärä 27.04.2019 Viimeinen ilmoittautuminen 19.04.2019 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Chowter Sporthorses Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset 30 ratsukkoa/luokka 3 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua kahteen eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille |
Osallistuminen Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla krj23-32 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. Grand Prix 2. Grand Prix |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1
1. meera (VRL-14752) - Bloody Brew TW VH19-031-0005
2. Minni (VRL-10337) - Em's Cornelius
3. Minni (VRL-10337) - Heart and Dagger STC
4. leah (VRL-11523) - Cerenis VH18-044-0079
5. sonya (VRL-09386) - Carlisle v. Helmwald VH19-011-0042
6. Viixi (VRL-13923) - Say-so Scribbles VH19-021-0016
7. Amy (VRL-10961) - Castaway HMS VH17-012-0500
8. sonya (VRL-09386) - Elusive
9. maura (VRL-04116) - Cartier v. Helmwald
10. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066
11. leah (VRL-11523) - Granite du Milly VH18-121-0029
12. Gilda (VRL-14588) - Last Change
13. Frida (VRL-05826) - Pointless Poison Wolf
14. meera (VRL-14752) - Olive d'Lion VH19-044-0013
15. Gilda (VRL-14588) - Purpose
16. Minni (VRL-10337) - Dejavu Kern
17. Hege (VRL-13541) - King Nefertiti
18. Hege (VRL-13541) - Aristotelé
19. maura (VRL-04116) - Heidseck Naive
20. Frida (VRL-05826) - Leclerc Solidago
21. Viixi (VRL-13923) - Timber CW VH19-011-0014
22. leah (VRL-11523) - Encadré des Îles VH18-121-0034
23. Hege (VRL-13541) - Predator
24. Frida (VRL-05826) - Gemstone v.d. Romilly
25. Viixi (VRL-13923) - Ulysses CW VH19-011-0019
26. Amy (VRL-10961) - Beat It HMS VH17-012-0323
27. meera (VRL-14752) - Solidago Bowmore VH19-031-0011
28. maura (VRL-04116) - Fern Fancier
29. Amy (VRL-10961) - Cleone HMS VH17-012-0328
30. sonya (VRL-09386) - 4th Dimension v. Helmwald VH19-011-0045
Luokka 2
1. Amy (VRL-10961) - Beat It HMS VH17-012-0323
2. meera (VRL-14752) - Mahogany des Îles VH19-048-0005
3. meera (VRL-14752) - She Is My Sin F VH19-031-0095
4. Minni (VRL-10337) - Dejavu Kern
5. Viixi (VRL-13923) - Carbine CW VH19-013-0006
6. sonya (VRL-09386) - 4th Dimension v. Helmwald VH19-011-0045
7. leah (VRL-11523) - Granite du Milly VH18-121-0029
8. maura (VRL-04116) - Fern Fancier
9. Gilda (VRL-14588) - Last Change
10. Amy (VRL-10961) - Castaway HMS VH17-012-0500
11. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066
12. Frida (VRL-05826) - Pointless Poison Wolf
13. Minni (VRL-10337) - Em's Cornelius
14. sonya (VRL-09386) - Elusive
15. Hege (VRL-13541) - King Nefertiti
16. Frida (VRL-05826) - Leclerc Solidago
17. maura (VRL-04116) - Heidseck Naive
18. Hege (VRL-13541) - Predator
19. Frida (VRL-05826) - Gemstone v.d. Romilly
20. Minni (VRL-10337) - Heart and Dagger STC
21. maura (VRL-04116) - Cartier v. Helmwald
22. leah (VRL-11523) - Cerenis VH18-044-0079
23. sonya (VRL-09386) - Carlisle v. Helmwald VH19-011-0042
24. Viixi (VRL-13923) - Selina v.d. Romilly VH19-011-0013
25. meera (VRL-14752) - Cressandra vd Halor VH19-012-0034
26. leah (VRL-11523) - Encadré des Îles VH18-121-0034
27. Gilda (VRL-14588) - Purpose
28. Viixi (VRL-13923) - Iredescent F VH19-031-0147
29. Amy (VRL-10961) - Cleone HMS VH17-012-0328
30. Hege (VRL-13541) - Aristotelé