KRJ - kouluratsastuskilpailut 29.04.2019
Yleistä Päivämäärä 29.04.2019 Viimeinen ilmoittautuminen 19.04.2019 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Chowter Sporthorses Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset 30 ratsukkoa/luokka 3 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua kahteen eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille |
Osallistuminen Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla krj23-32 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. Grand Prix 2. Grand Prix |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1
1. Amy (VRL-10961) - Castaway HMS VH17-012-0500
2. Hege (VRL-13541) - Predator
3. sonya (VRL-09386) - Elusive
4. meera (VRL-14752) - Olive d'Lion VH19-044-0013
5. Amy (VRL-10961) - Cleone HMS VH17-012-0328
6. maura (VRL-04116) - Heidseck Naive
7. leah (VRL-11523) - Encadré des Îles VH18-121-0034
8. sonya (VRL-09386) - 4th Dimension v. Helmwald VH19-011-0045
9. meera (VRL-14752) - Bloody Brew TW VH19-031-0005
10. Amy (VRL-10961) - Beat It HMS VH17-012-0323
11. Viixi (VRL-13923) - Say-so Scribbles VH19-021-0016
12. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066
13. maura (VRL-04116) - Fern Fancier
14. Minni (VRL-10337) - Dejavu Kern
15. Hege (VRL-13541) - King Nefertiti
16. Gilda (VRL-14588) - Last Change
17. Minni (VRL-10337) - Em's Cornelius
18. Viixi (VRL-13923) - Timber CW VH19-011-0014
19. Gilda (VRL-14588) - Purpose
20. leah (VRL-11523) - Cerenis VH18-044-0079
21. Minni (VRL-10337) - Heart and Dagger STC
22. sonya (VRL-09386) - Carlisle v. Helmwald VH19-011-0042
23. Frida (VRL-05826) - Pointless Poison Wolf
24. maura (VRL-04116) - Cartier v. Helmwald
25. Frida (VRL-05826) - Leclerc Solidago
26. Viixi (VRL-13923) - Ulysses CW VH19-011-0019
27. leah (VRL-11523) - Granite du Milly VH18-121-0029
28. Frida (VRL-05826) - Gemstone v.d. Romilly
29. Hege (VRL-13541) - Aristotelé
30. meera (VRL-14752) - Solidago Bowmore VH19-031-0011
Luokka 2
1. sonya (VRL-09386) - Elusive
2. Frida (VRL-05826) - Gemstone v.d. Romilly
3. Frida (VRL-05826) - Leclerc Solidago
4. Amy (VRL-10961) - Castaway HMS VH17-012-0500
5. Amy (VRL-10961) - Beat It HMS VH17-012-0323
6. Minni (VRL-10337) - Heart and Dagger STC
7. Viixi (VRL-13923) - Selina v.d. Romilly VH19-011-0013
8. Amy (VRL-10961) - Cleone HMS VH17-012-0328
9. maura (VRL-04116) - Heidseck Naive
10. Minni (VRL-10337) - Em's Cornelius
11. leah (VRL-11523) - Cerenis VH18-044-0079
12. meera (VRL-14752) - Mahogany des Îles VH19-048-0005
13. sonya (VRL-09386) - Carlisle v. Helmwald VH19-011-0042
14. Minni (VRL-10337) - Dejavu Kern
15. Viixi (VRL-13923) - Iredescent F VH19-031-0147
16. Viixi (VRL-13923) - Carbine CW VH19-013-0006
17. Gilda (VRL-14588) - Purpose
18. Hege (VRL-13541) - Aristotelé
19. meera (VRL-14752) - She Is My Sin F VH19-031-0095
20. maura (VRL-04116) - Cartier v. Helmwald
21. leah (VRL-11523) - Encadré des Îles VH18-121-0034
22. maura (VRL-04116) - Fern Fancier
23. Frida (VRL-05826) - Pointless Poison Wolf
24. leah (VRL-11523) - Granite du Milly VH18-121-0029
25. Hege (VRL-13541) - King Nefertiti
26. Kida (VRL-08368) - Kasimir CWL VH19-012-0066
27. sonya (VRL-09386) - 4th Dimension v. Helmwald VH19-011-0045
28. meera (VRL-14752) - Cressandra vd Halor VH19-012-0034
29. Hege (VRL-13541) - Predator
30. Gilda (VRL-14588) - Last Change