KRJ - kouluratsastuskilpailut 28.04.2019
Yleistä Päivämäärä 28.04.2019 Viimeinen ilmoittautuminen 24.04.2019 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Chowter Sporthorses Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset 30 ratsukkoa/luokka 3 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua kahteen eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille |
Osallistuminen Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla krj33-42 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. Grand Prix 2. Grand Prix |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1
1. Viixi (VRL-13923) - Timber CW VH19-011-0014
2. leah (VRL-11523) - Christiaens V8 VH18-076-0075
3. leah (VRL-11523) - Boston Exclusive d’Lion VH18-044-0081
4. Frida (VRL-05826) - Leclerc Solidago
5. sonya (VRL-09386) - Helmwald Warrior VH19-011-0048
6. meera (VRL-14752) - Solidago Bowmore VH19-031-0011
7. Gilda (VRL-14588) - Last Change
8. maura (VRL-04116) - Fern Fancier
9. Jannica (VRL-04799) - Viverta VH16-229-0011
10. Viixi (VRL-13923) - Ulysses CW VH19-011-0019
11. Gilda (VRL-14588) - Maéstro Kai
12. JP (VRL-01948) - Indis Prelude
13. Jannica (VRL-04799) - Redemption Thrill VH18-031-0197
14. meera (VRL-14752) - Bloody Brew TW VH19-031-0005
15. sonya (VRL-09386) - Carlisle v. Helmwald VH19-011-0042
16. Frida (VRL-05826) - Gemstone v.d. Romilly
17. maura (VRL-04116) - Land Ahoy
18. Jannica (VRL-04799) - Oldfinion Tedrick VH16-013-0158
19. Viixi (VRL-13923) - Say-so Scribbles VH19-021-0016
20. Hege (VRL-13541) - Aristotelé
21. Frida (VRL-05826) - Pointless Poison Wolf
22. Kida (VRL-08368) - Chisinau Clover
23. meera (VRL-14752) - Olive d'Lion VH19-044-0013
24. sonya (VRL-09386) - 4th Dimension v. Helmwald VH19-011-0045
25. Hege (VRL-13541) - Predator
26. Kida (VRL-08368) - Goldenrod CWL
27. leah (VRL-11523) - Encadré des Îles VH18-121-0034
28. maura (VRL-04116) - Upper Atmosphere
29. Hege (VRL-13541) - King Nefertiti
30. Gilda (VRL-14588) - Purpose
Luokka 2
1. Viixi (VRL-13923) - Carbine CW VH19-013-0006
2. leah (VRL-11523) - Boston Exclusive d’Lion VH18-044-0081
3. Jannica (VRL-04799) - Redemption Thrill VH18-031-0197
4. maura (VRL-04116) - Fern Fancier
5. Kida (VRL-08368) - Goldenrod CWL
6. Jannica (VRL-04799) - Oldfinion Tedrick VH16-013-0158
7. Gilda (VRL-14588) - Maéstro Kai
8. maura (VRL-04116) - Upper Atmosphere
9. Hege (VRL-13541) - King Nefertiti
10. Viixi (VRL-13923) - Selina v.d. Romilly VH19-011-0013
11. Gilda (VRL-14588) - Last Change
12. Frida (VRL-05826) - Pointless Poison Wolf
13. Frida (VRL-05826) - Leclerc Solidago
14. Hege (VRL-13541) - Aristotelé
15. meera (VRL-14752) - Cressandra vd Halor VH19-012-0034
16. meera (VRL-14752) - She Is My Sin F VH19-031-0095
17. sonya (VRL-09386) - Carlisle v. Helmwald VH19-011-0042
18. sonya (VRL-09386) - Helmwald Warrior VH19-011-0048
19. Jannica (VRL-04799) - Viverta VH16-229-0011
20. sonya (VRL-09386) - 4th Dimension v. Helmwald VH19-011-0045
21. meera (VRL-14752) - Mahogany des Îles VH19-048-0005
22. Kida (VRL-08368) - Chisinau Clover
23. Viixi (VRL-13923) - Iredescent F VH19-031-0147
24. maura (VRL-04116) - Land Ahoy
25. Hege (VRL-13541) - Predator
26. Gilda (VRL-14588) - Purpose
27. Frida (VRL-05826) - Gemstone v.d. Romilly
28. leah (VRL-11523) - Christiaens V8 VH18-076-0075
29. leah (VRL-11523) - Encadré des Îles VH18-121-0034
30. JP (VRL-01948) - Indis Prelude