KRJ - kouluratsastuskilpailut 07.05.2019
Yleistä Päivämäärä 07.05.2019 Viimeinen ilmoittautuminen 04.05.2019 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Chowter Sporthorses Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset 30 ratsukkoa/luokka 3 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua kahteen eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille |
Osallistuminen Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla krj43-52 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. Grand Prix 2. Grand Prix |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1
1. Frida (VRL-05826) - Gemstone v.d. Romilly
2. Nana(VRL-13558) - Paid In Full VH19-229-0002
3. Kida (VRL-08368) - Goldenrod CWL
4. leah (VRL-11523) - Granite du Milly VH18-121-0029
5. sonya (VRL-09386) - Carlisle v. Helmwald VH19-011-0042
6. Amy (VRL-10961) - Outlaw HMS VH19-012-0012
7. Jannica (VRL-04799) - Wolf's Hephaestus VH19-011-0074
8. Inna (VRL-05322) - Kallan Fiveomango VH19-031-0045
9. sonya (VRL-09386) - Burlyhill Maleficent VH19-011-0078
10. Nana(VRL-13558) - Dancing Dutchman VH19-203-0005
11. Frida (VRL-05826) - Pointless Poison Wolf
12. turjake (VLR-07415) -Shadowplain Poison Ivy
13. Nana(VRL-13558) - Melancholy Man VH19-203-0002
14. leah (VRL-11523) - Encadré des Îles VH18-121-0034
15. Frida (VRL-05826) - Leclerc Solidago
16. Hege (VRL-13541) - King Nefertiti
17. Hege (VRL-13541) - Aristotelé
18. leah (VRL-11523) - Boston Exclusive d’Lion VH18-044-0081
19. Kida (VRL-08368) - Chisinau Clover
20. Gilda (VRL-14588) - Last Change
21. Viixi (VRL-13923) - Timber CW VH19-011-0014
22. Amy (VRL-10961) - Windsor HMS VH19-012-0093
23. Jannica (VRL-04799) - California
24. Inna (VRL-05322) - Zargaryen VH19-043-0007
25. Viixi (VRL-13923) - Ulysses CW VH19-011-0019
26. Viixi (VRL-13923) - Say-so Scribbles VH19-021-0016
27. Jannica (VRL-04799) - Knifer KHw VH16-011-0468
28. Amy (VRL-10961) - Aristo HMS VH19-012-0013
29. Hege (VRL-13541) - Predator
30. sonya (VRL-09386) - Helmwald Warrior VH19-011-0048
Luokka 2
1. sonya (VRL-09386) - Carlisle v. Helmwald VH19-011-0042
2. Viixi (VRL-13923) - Selina v.d. Romilly VH19-011-0013
3. leah (VRL-11523) - Granite du Milly VH18-121-0029
4. turjake (VLR-07415) -Shadowplain Poison Ivy
5. Frida (VRL-05826) - Leclerc Solidago
6. Hege (VRL-13541) - King Nefertiti
7. sonya (VRL-09386) - Burlyhill Maleficent VH19-011-0078
8. Inna (VRL-05322) - Kallan Fiveomango VH19-031-0045
9. Frida (VRL-05826) - Pointless Poison Wolf
10. Viixi (VRL-13923) - Carbine CW VH19-013-0006
11. Frida (VRL-05826) - Gemstone v.d. Romilly
12. Hege (VRL-13541) - Aristotelé
13. Amy (VRL-10961) - Windsor HMS VH19-012-0093
14. leah (VRL-11523) - Boston Exclusive d’Lion VH18-044-0081
15. Amy (VRL-10961) - Aristo HMS VH19-012-0013
16. Viixi (VRL-13923) - Iredescent F VH19-031-0147
17. Kida (VRL-08368) - Goldenrod CWL
18. Nana(VRL-13558) - Melancholy Man VH19-203-0002
19. Inna (VRL-05322) - Zargaryen VH19-043-0007
20. Jannica (VRL-04799) - California
21. Jannica (VRL-04799) - Wolf's Hephaestus VH19-011-0074
22. leah (VRL-11523) - Encadré des Îles VH18-121-0034
23. Nana(VRL-13558) - Interchangeableness VH19-229-0007
24. Nana(VRL-13558) - Celebration Of The Saven Nine VH19-203-0003
25. Hege (VRL-13541) - Predator
26. Jannica (VRL-04799) - Knifer KHw VH16-011-0468
27. Gilda (VRL-14588) - Last Change
28. Amy (VRL-10961) - Outlaw HMS VH19-012-0012
29. sonya (VRL-09386) - Helmwald Warrior VH19-011-0048
30. Kida (VRL-08368) - Chisinau Clover