KRJ - kouluratsastuskilpailut 24.05.2019
Yleistä Päivämäärä 24.05.2019 Viimeinen ilmoittautuminen 21.05.2019 Vastuuhenkilö Viixi (VRL-13923) Järjestyspaikka Chowter Sporthorses Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla arvontakoneella Rajoitukset 30 ratsukkoa/luokka 3 hevosta ratsastajalta/luokka Yksi hevonen voi osallistua kahteen eri luokkaan Kilpailut ovat avoinna kaikille |
Osallistuminen Sähköpostitse osoitteeseen [email protected] , otsikolla krj73-92 Muodossa: Luokka Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-000 Luokat 1. Grand Prix 2. Grand Prix |
OSALLISTUJAT / TULOKSET
Luokka 1
1. Jannica (VRL-04799) - Wolf's Hephaestus VH19-011-0074
2. sarqquu (VRL-04374) - Grand Marshal
3. Lissu T. (VRL-12701) - Voiceless Songs
4. sonya (VRL-09386) - Rosemary v. Helmwald VH19-011-0103
5. Inna (VRL-05322) - Kallan Fiveomango VH19-031-0045
6. Amy (VRL-10961) - Fiona van der Roibrant VH18-012-0171
7. Jannica (VRL-04799) - Knifer KHw VH16-011-0468
8. meea (VRL-09844) - Delicia van de Halor VH17-012-0380
9. sonya (VRL-09386) - Afternoon Gold Vegas VH19-021-0028
10. Kida (VRL-08368) - Goldenrod CWL VH19-012-0104
11. Lissu T. (VRL-12701) - Brokeback Bloodwine
12. Viixi (VRL-13923) - Say-so Scribbles VH19-021-0016
13. Viixi (VRL-13923) - Ulysses CW VH19-011-0019
14. Liia (VRL-11284) - Heidseck Fucci VH19-011-0076
15. Inna (VRL-05322) - Zargaryen VH19-043-0007
16. Liia (VRL-11284) - Chacon d'Lion VH19-044-0023
17. meea (VRL-09844) - le Rêve Leaena VH18-012-0205
18. sarqquu (VRL-04374) - Stark Rocco
19. meea (VRL-09844) - Rowandell Acacia VH18-031-0077
20. Amy (VRL-10961) - Rembrant VH18-044-0063
21. Lissu T. (VRL-12701) - Brokeback I See Monsters
22. Amy (VRL-10961) - le Rêve General VH18-012-0112
23. Viixi (VRL-13923) - Thrill Gedicht CW VH19-031-0149
24. Kida (VRL-08368) - Chisinau Clover VH19-012-0103
25. Mila (VRL-11936) - WellDone Son IV VH18-013-0108
26. Jannica (VRL-04799) - California
27. Gilda (VRL-14588) - Dexter
28. Gilda (VRL-14588) - Last Change
29. sonya (VRL-09386) - FBL London Lady
30. Liia (VRL-11284) - Heidseck Manalula VH19-011-0075
Luokka 2
1. meea (VRL-09844) - Rowandell Philomina VH18-031-0348
2. Amy (VRL-10961) - Rembrant VH18-044-0063
3. Kida (VRL-08368) - Chisinau Clover VH19-012-0103
4. Liia (VRL-11284) - Chacon d'Lion VH19-044-0023
5. Viixi (VRL-13923) - Selina v.d. Romilly VH19-011-0013
6. Gilda (VRL-14588) - Dexter
7. Liia (VRL-11284) - Heidseck Manalula VH19-011-0075
8. Inna (VRL-05322) - Kallan Fiveomango VH19-031-0045
9. Gilda (VRL-14588) - Last Change
10. sonya (VRL-09386) - Afternoon Gold Vegas VH19-021-0028
11. Lissu T. (VRL-12701) - Brokeback Bloodwine
12. Jannica (VRL-04799) - Knifer KHw VH16-011-0468
13. meea (VRL-09844) - Rowandell Himalaya VH18-031-0210
14. sonya (VRL-09386) - Rosemary v. Helmwald VH19-011-0103
15. meea (VRL-09844) - Rowandell Calypso VH18-031-0390
16. Viixi (VRL-13923) - Iredescent F VH19-031-0147
17. sarqquu (VRL-04374) - Stark Rocco
18. Jannica (VRL-04799) - California
19. Lissu T. (VRL-12701) - Brokeback I See Monsters
20. Inna (VRL-05322) - Zargaryen VH19-043-0007
21. Jannica (VRL-04799) - Wolf's Hephaestus VH19-011-0074
22. sonya (VRL-09386) - FBL London Lady
23. Liia (VRL-11284) - Heidseck Fucci VH19-011-0076
24. sarqquu (VRL-04374) - Grand Marshal
25. Lissu T. (VRL-12701) - Voiceless Songs
26. Mila (VRL-11936) - WellDone Son IV VH18-013-0108
27. Amy (VRL-10961) - Fiona van der Roibrant VH18-012-0171
28. Kida (VRL-08368) - Goldenrod CWL VH19-012-0104
29. Amy (VRL-10961) - le Rêve General VH18-012-0112
30. Viixi (VRL-13923) - Carbine CW VH19-013-0006